Stanislav Chvála přišel do společnosti Nano Energies v březnu 2018, aby se věnoval zejména rozvoji chytrého řízení elektrické flexibility výrobců a rozšíření nabídky pro běžné spotřebitele v Česku i v zahraničí, včetně produktů peer-to-peer sdílené elektřiny. Přináší si zkušenosti z působení ve společnostech ČEZ ESCO, Siemens nebo v bankovních domech Lloyds a Morgan Stanley.

Nano Energies chce Stanislav Chvála posunout na další trhy i do nových oblastí podnikání. „Nano Energies už 10 let ukazuje, že energetický byznys se dá dělat úspěšně, a přitom udržitelně a v souladu s přírodou. Chci, abychom i dál představovali trhu technologické inovace, chytře řídili výrobu a spotřebu velkým firmám a rozšiřovali počet domácností a koncových zákazníků, kteří doma či v práci využívají 100% čistou českou elektřinu,” popsal své plány Stanislav Chvála.

O jmenování rozhodli akcionáři Nano Energies - Petr Rokůsek, Tomáš Janeček a Jan Škampa. „Považujeme Standu za skvělého manažera, který se umí jasně, strategicky i pragmaticky rozhodovat. Má naši důvěru a věřím, že výsledky jeho práce brzy ocení i naši zákazníci,“ okomentoval změnu zakladatel a spolumajitel firmy Petr Rokůsek.