Dominik Valášek působil v redakci Garáž.cz od loňského května jako redaktor. Svou profesní dráhu začínal na pozici šéfredaktora magazínu Autobox, následně se stal i externím redaktorem webů Motorkáři.cz, Autíčkář.cz a redaktorem portálu Automix.cz. Věnuje se nejen automobilovým novinkám, testům, veteránům či ojetinám, ale i motorkám. Jeho oblíbenou tématikou jsou pak nová auta, technologie, mechanika a sportovní vozy. 

„Garáž.cz navštíví přes dva milióny reálných uživatelů měsíčně, kterým naše redakce přináší testy aut, a to jak ve formě videa, tak textu doplněného vlastními fotogaleriemi. Dále reportáže, ojetiny, spotřebitelská a legislativní témata, ale i novinky ze světa aut,“ říká Valášek.

„Jsem rád, že z pozice jedničky v auto-moto segmentu můžeme dále rozvíjet a upevňovat pozici na trhu. V nejbližší době se mohou fanoušci těšit například na redakční speciál z ženevského autosalonu,“ dodává Igor Kalaš, ředitel obsahu Seznam.cz.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist