John Agwunobi působí ve společnosti Herbalife Nutrition od roku 2016. Na pozici generálního ředitele se posouvá z funkce spolupředsedy a ředitele pro zdraví a výživu v rámci níž určoval filozofii společnosti v oblasti výživy. Ve své nové pozici bude zodpovídat za nastavení strategie společnosti Herbalife Nutrition, přičemž bude dohlížet na všechny aspekty iniciativ zaměřených na růst společnosti ve všech 94 zemích, ve kterých působí.

„Jsem moc rád, že se mohu zhostit nové pozice. Za plynulý přechod vděčím našim inovativním a obchodně naladěným distributorům, kteří cílevědomě pečují o zdraví svých zákazníků,“ řekl John Agwunobi.

Ve své nové roli se bude moci opírat o bohaté zkušenosti ze soukromého i veřejného sektoru. Působil jako senior viceprezident a později prezident pro oblast zdravotní péče a wellness maloobchodního prodejce Walmart. Ve veřejném sektoru působil původně vystudovaný lékař jako ministr zdravotnictví státu Florida. Později sloužil jako admirál ve sboru pověřeném poskytováním služeb veřejného zdravotnictví a pracoval na Ministerstvu zdravotnictví a sociálních služeb USA. Kromě toho působil i v dalších úřadech a programech veřejného zdravotnictví.

S odchodem Michaela Johnsona do důchodu dochází také k výměně na postu prezidenta společnosti. Stává se jím dosavadní spolupředseda a ředitel pro strategii John DeSimone. Osvědčený lídr s mimořádně rozsáhlými znalostmi společnosti, v níž na různých vedoucích pozicích působí více než deset let.

„Představenstvo i já osobně jsme pevně přesvědčeni, že oba talentovaní lídři, kteří vzájemně spolupracují s našimi nezávislými distributory, uvedou společnost do nové éry růstu a inovací. Jsou správnou volbou, aby naplnili tento cíl,“ dodal Michael Johnson, dnes už bývalý generální ředitel a odcházející předseda představenstva společnosti Herbalife Nutrition.