Tiger Woods už opět odpaluje míčky. Bohužel pouze na greenu svým putterem. Další hole stále musí nechat odpočívat ve svém bagu. Zranění levé nohy mu stále nedovoluje hrát ani naplno trénovat.
Pětatřicetiletý Američan hrál naposledy v květnu na Players Championship, ale po devíti jamkách musel pro potíže s kolenem a achilovkou levé nohy odstoupit. Zmeškal i start na US Open, nehraje ani na "svém" turnaji AT&T National, kde je tradičně hostitelem. A není si jist ani tím, zda stihne třetí major sezony British Open.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








