Poté, co svět oblétla hrůzostrašná zpráva o teroristickém masakru v Norsku, začalo aktivně pracovat i vedení fotbalové Plzně. Západočeši mají už ve středu nastoupit ke třetímu předkolu Ligy mistrů na půdě zasažené země. Nemůžou ale teroristické útoky utkání v Trondheimu ohrozit?
"Je to nepříjemná situace jak pro celé Norsko, tak pro nás. Budu v sobotu celý den zjišťovat, jaká je v Trondheimu situace," přiznal v telefonickém rozhovoru pro IHNED.cz ředitel klubu Adolf Šádek.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





