Poté, co svět oblétla hrůzostrašná zpráva o teroristickém masakru v Norsku, začalo aktivně pracovat i vedení fotbalové Plzně. Západočeši mají už ve středu nastoupit ke třetímu předkolu Ligy mistrů na půdě zasažené země. Nemůžou ale teroristické útoky utkání v Trondheimu ohrozit?

"Je to nepříjemná situace jak pro celé Norsko, tak pro nás. Budu v sobotu celý den zjišťovat, jaká je v Trondheimu situace," přiznal v telefonickém rozhovoru pro IHNED.cz ředitel klubu Adolf Šádek.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se