Hokejisté České republiky nevkročili do skupiny o záchranu v elitní divizi na Mistrovství světa hráčů do osmnácti let ideálně, když prohráli se stejně starým výběrem Švýcarska. Češi před necelou pětistovkou diváků ve Znojmě doplatili na nedisciplinovanost a soupeři podlehli v poměru 2:4.
Svěřenci trenéra Jiřího Vebera prohrávali už od 12. minuty, kdy Švýcaři zužitkovali hned svou první přesilovku. Puk tečoval do branky Flavio Schmutz. Druhý gól inkasoval brankář Polívka hned v úvodu druhé části, kdy obrana nechala dorážet Zanggera.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









