Hokejisté České republiky nevkročili do skupiny o záchranu v elitní divizi na Mistrovství světa hráčů do osmnácti let ideálně, když prohráli se stejně starým výběrem Švýcarska. Češi před necelou pětistovkou diváků ve Znojmě doplatili na nedisciplinovanost a soupeři podlehli v poměru 2:4.

Svěřenci trenéra Jiřího Vebera prohrávali už od 12. minuty, kdy Švýcaři zužitkovali hned svou první přesilovku. Puk tečoval do branky Flavio Schmutz. Druhý gól inkasoval brankář Polívka hned v úvodu druhé části, kdy obrana nechala dorážet Zanggera.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se