Česká hokejová reprezentace obhájila bronzovou medaili z loňského mistrovství světa na Slovensku, ve Finsku totiž svěřenci trenéra Aloise Hadamczika porazili domácí výběr 3:2, a skončili tak na třetím místě. Kouč Česka však měl po utkání smíšené pocity.

"Kdybychom před turnajem věděli, že získáme bronz, tak budeme rádi. Teď je ve mně ale hořkost, že jsme mohli hrát finále," ohlédl se za sobotním zápasem proti Slovensku, který Češi prohráli 1:3. "Takový je ale život, musíme být pokorní," hlesl kouč.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se