Po vypadnutí ve třetím kole Wimbledonu, kde se nadcházející klání pod pěti kruhy uskuteční, český tenista Radek Štěpánek spíš odpočíval. "Měl jsem natržený mezižeberní sval, doléčoval jsem ho v Praze u Pavla Koláře a pak jsem odletěl na Floridu. Tam jsem měl klid, teplo, ideální podmínky pro přípravu," prozradil krátce před vstupem do olympijské soutěže.

Přiznal, že šetřil tělo a léčil duši. "Trénoval jsem svoji hru, chodil na masáže, rehabilitace, všechno bylo po ruce. A měl jsem kolem sebe jen své nejbližší," vyzdvihl přednosti pobytu v jihovýchodním americkém státu muž, jenž má jinak oficiální rezidenci v Monaku.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se