Tenista Radek Štěpánek si zahraje při své premiéře na Turnaji mistrů ve čtyřhře v semifinále. Český hráč dnes spolu s Indem Leandrem Paesem porazili v Londýně španělský pár Marcel Granollers a Marc López 7:5, 6:4, připsali si na konto druhou výhru a s předstihem si zajistili postup ze skupiny A.

A teď na bratry Bryanovy

V prvním utkání zdolali Štěpánek s Paesem pákistánsko-nizozemskou dvojici Ajsam Kúreší, Jean-Julien Rojer 6:4, 7:5. V sobotu se střetnou s nejvýše nasazeným párem Mikem a Bobem Bryanovými z USA s tím, že semifinále už mají jisté.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se