Česko-indický pár Radek Štěpánek, Leander Paes na tenisovém Turnaji mistrů vyhrál i třetí zápas ve skupině. Bratry Boba a Mika Bryanovy z USA porazil 6:4, 6:7 a 10:7 a v nedělním semifinále narazí na indickou dvojici Rohann Bopanna, Maheš Bhúpathí.
Americké světové jedničky jsou s bilancí jednoho vítězství a dvou porážek na pokraji vyřazení. K postupu jim může ve večerním zápase pomoci pákistánsko-nizozemská dvojice Ajsam Kúreší, Jean-Julien Rojer, pokud porazí španělské duo Marcel Granollers, Marc López.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





