České tenistky letos budou ve finále Fed Cupu chybět, potřetí za sebou tak trofej mistryň světa nezískají. V Palermu to zpečetila porážka Lucie Šafářové s domácí Robertou Vinciovou. Šafářová v souboji týmových dvojek, který byl kvůli nedělnímu dešti přeložen na dnešek, podlehla po boji 3:6, 7:6 a 3:6.

Vítěznou sérii českých tenistek tak rázně uťaly Italky. Po úvodních dvouhrách vedla Itálie 2:0, v neděli semifinále zdramatizovala Petra Kvitová výhrou nad Sarou Erraniovou a pak se muselo čekat na pondělí. Hustý déšť totiž večerní zápas znemožnil. Šafářová nastupovala proti Vinciové až v pondělí.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se