České tenistky letos budou ve finále Fed Cupu chybět, potřetí za sebou tak trofej mistryň světa nezískají. V Palermu to zpečetila porážka Lucie Šafářové s domácí Robertou Vinciovou. Šafářová v souboji týmových dvojek, který byl kvůli nedělnímu dešti přeložen na dnešek, podlehla po boji 3:6, 7:6 a 3:6.
Vítěznou sérii českých tenistek tak rázně uťaly Italky. Po úvodních dvouhrách vedla Itálie 2:0, v neděli semifinále zdramatizovala Petra Kvitová výhrou nad Sarou Erraniovou a pak se muselo čekat na pondělí. Hustý déšť totiž večerní zápas znemožnil. Šafářová nastupovala proti Vinciové až v pondělí.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











