Slovenská média se snaží najít důvody posledních dvou porážek svého týmu na hokejovém šampionátu, ale zdá se, že trenér Vladimír Vůjtek, jenž loni dovedl tým ke stříbrným medailím, je mimo kritiku. On sám vidí za neúspěchy, které mohou znamenat konec nadějí na postup ze skupiny, střeleckou impotenci.

"Nemůžeme zahazovat jednu šanci za druhou a z každého brankáře udělat nejlepšího gólmana mistrovství světa," řekl Vůjtek novinářům po porážce s Rakušany, kde například ve druhé třetině vystřelili na soupeřovu branku třiadvacetkrát marně.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se