Tenistky Andrea Hlaváčková a Lucie Hradecká postoupily do čtvrtfinále čtyřhry na French Open. Stříbrné olympijské medailistky dnes porazily v osmifinále čínský pár Čang Šuaj, Čeng Ťie za hodinu a půl 6:3 a 7:6.
Druhé nasazené české tenistky prohrávaly v prvním setu 2:3, ale pak ziskem čtyř her v řadě vývoj otočily. Druhý set měly vítězky Roland Garros z roku 2011 pod kontrolou a rychle vedly 4:1. Číňanky si ale vynutily tie-break, v kterém česká dvojice dominovala a soupeřkám nepovolila jediný bod.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






