Tenistky Andrea Hlaváčková a Lucie Hradecká postoupily do čtvrtfinále čtyřhry na French Open. Stříbrné olympijské medailistky dnes porazily v osmifinále čínský pár Čang Šuaj, Čeng Ťie za hodinu a půl 6:3 a 7:6.

Druhé nasazené české tenistky prohrávaly v prvním setu 2:3, ale pak ziskem čtyř her v řadě vývoj otočily. Druhý set měly vítězky Roland Garros z roku 2011 pod kontrolou a rychle vedly 4:1. Číňanky si ale vynutily tie-break, v kterém česká dvojice dominovala a soupeřkám nepovolila jediný bod.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se