John Verpeleti, předseda správní rady pro východní Evropu společnosti Colliers InternationalJohn Verpeleti bude ve své nové roli s účinností od května předsedat jednáním správní rady společnosti a pokračovat v podpoře výkonného týmu v budování a růstu Colliers napříč regionem. I nadále bude reportovat Hadley Deanovi, Managing Partnerovi pro východní Evropu.

John Verpeleti dříve zastával pozici výkonného ředitele investičních služeb pro východní Evropu.

John Verpeleti, původem z Austrálie, pracuje ve střední a východní Evropě od roku 1991. Je velice uznávaný jako vrcholový manažer v oboru realit, v minulosti zastával také vedoucí pozice v AXA Real Estate Investment Management a v DTZ.

John má vysokoškolské vzdělání v oceňování nemovitostí, obchodním podnikání a nemovitostech a je držitelem titulu Fellow z RICS (the Royal Institute of Chartered Surveyors – Královský institut diplomovaných znalců) a také Fellow australského institutu nemovitostí.

 

Neil Gregory Eaves, zodpovědný manager za investiční služby v celé východní Evropě společnosti Colliers InternationalNeil Gregory-Eaves, který sídlí ve varšavské pobočce Colliers, převezme zodpovědnost za investiční služby ve východní Evropě.

Neil Gregory-Eaves má více než 20 let zkušeností v oboru realit a předtím vedl Colliers ve střední a východní Evropě. Neil byl zodpovědný za uzavření investičních transakcí v celkovém objemu 2 miliardy eur. Vedl nejprestižnější majetkové transakce v regionu, včetně nákupního centra Renoma, Warsaw Financial Center, Warsaw Trade Tower, Deloitte House, Marynarska Point atd.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist