Český tenis dostal ve Wimbledonu pořádnou ránu. V úterý se z turnaje poroučela nemocí oslabená Petra Kvitová, ve středu ji následoval Tomáš Berdych i Andrea Hlaváčková s Lucií Hradeckou. Berdych na londýnské trávě nevyzrál na Novaka Djokoviče a Wimbledon pro něj skončil ve čtvrtfinále. Se světovou jedničkou prohrál ve třech setech 6:7, 4:6 a 3:6.
"Měl jsem hrát mnohem lépe, než jsem hrál. Proti Djokovičovi je potřeba hrát na hranici možností, skvěle, aby člověk měl šanci ho porazit a to nebyl dnes můj případ," řekl Berdych.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











