Hned na začátku středeční časovky na Tour de France se stalo něco, co prakticky zastínilo sportovní výsledky zajímavého závodu. Fanoušek stojící blízko trati totiž z lahve vrhl na Marka Cavendishe moč. "Asi to bylo kvůli včerejší srážce," komentuje incident Zdeněk Štybar, jenž o letošní ročník nejslavnějšího závodu přišel kvůli zranění.

Štybar, Cavendishův stájový kolega z Omega Pharma – Quick-Step naráží na úterní kolizi, kdy britský cyklista poslal ve finiši na zem Nizozemce Veelerse. Podle rozhodčích nezaviněně, proto ani nedostal žádný trest. Ten přišel až další den z rukou nespokojeného výtržníka.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se