„Doufal jsem, že vyhraje Marc Cavendish,“ vysvětloval po úterní desáté etapě Tour de France Zdeněk Štybar, který je ze stáje Omega Pharma – Quick-Step jako britský spurtér, jenž nakonec obsadil ve spurtu třetí místo.
„Ale dopadlo to jinak, měl jsem pocit, že náš tým nastoupil do vláčku příliš brzy. Nakonec zvítězil Marcel Kittel, spurtér o kterém se teď hodně mluví a vyhrál už druhou etapu na letošní Tour a přesvědčil, že patří mezi nejlepší. Jeho tým mu to rozjel perfektně.“
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










