Paul Blackman má 17 let odborných zkušeností v poskytování služeb  korporátním nájemcům kancelářských prostor, z toho 13 let působil ve východní Evropě a zemích bývalého Sovětského svazu. Během této doby Paul osobně uzavřel nebo dohlížel na více než 300 kancelářských transakcí ve dvanácti zemích, což představuje přibližně 575 000 m2 kancelářských prostor a objem transakcí blížící se dvěma miliardám dolarů. Paul pracuje v Colliers téměř 10 let a v posledních třech letech se zaměřoval na sektor BPO (Business Process Outsourcing – outsourcing podnikových procesů) v Polsku.

Ve své nové funkci bude Paul koordinovat kancelářské týmy Colliers v regionu, kde zkombinuje vlastní zkušenosti se znalostmi a zkušenostmi jednotlivých týmů. Kromě sektoru BPO se bude jeho tým zaměřovat také na nájemce ITO (Information Technology Outsourcing – Outsourcing informačních technologií) a SSC (Shared Service Centres – Centrum sdílených služeb) v celém regionu, zejména v Polsku, Maďarku, České republice, Bulharsku, Rumunsku, pobaltských státech a na Slovensku.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist