Posláním této divize je podpora efektivního procesního řízení a rozvoj projektových kanceláří „as a service“. Dodávaná řešení mají zprůhlednit exekuci procesů a projektů organizace a zjednodušit kontrolu a měření jejich výkonnosti. 

 

 

Drahoslav Dvořák, vedoucí divize Enterprise Applications & Project Management společnosti Mainstream TechnologiesDrahoslav Dvořák byl pověřen vedením nové divize. Drahoslav Dvořák je odborníkem na projektové řízení a má za sebou mnoho úspěšných implementací projektových kanceláří u významných zákazníků.

Drahoslav Dvořák absolvoval inženýrské i doktorandské studium na Technické universitě v Liberci, působí také jako pedagog na Škoda Auto Vysoké škole. Je držitelem titulu Microsoft Most Valuable Professional (MVP) pro oblast Project  a certifikován jako Project Management Professional.

Ve volném čase se věnuje rodině, lednímu hokeji a turistice.

 

Kamil Juřík, hlavní architekt a technologický vizionář divize Enterprise Applications & Project Management společnosti Mainstream TechnologiesKamil Juřík, specialista na dodávky řešení pro týmovou spolupráci a řízení procesů, bude hlavním architektem a technologickým vizionářem v divizi Enterprise Applications & Project Management. Kamil Juřík je dlouholetým držitelem prestižní certifikace Microsoft Most Valuable Professional v kategorii SharePoint Server. Od roku 2003 působí jako konzultant, analytik a systémový architekt v desítkách projektů zaměřených na implementaci platformy Microsoft SharePoint a souvisejících technologií.  Do Mainstream Technologies přichází po čtyřletém působení ve společnosti WBI Systems.

Jeho koníčky jsou sci-fi, snooker a dobré jídlo.

 

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist