Rostislav Starý pracuje v oblasti médií a PR více než 15 let. Od roku 2006, kdy absolvoval London School of Public Relations, působí v agentuře PR.Konektor, jejíž kampaně byly už několikrát oceněny v prestižních mezinárodních soutěžích, jako jsou European Excellence Awards nebo Sabre Awards. V roce 2009 se stal jejím partnerem a o čtyři roky později založil sesterskou agenturu Konektor Social, která se zaměřuje na digitální PR. Na začátku letošního roku byl znovu zvolen členem výkonné rady APRA.

„Po osmi letech členství v  Eurocomu máme jasno jak síť a mezinárodní spolupráci v regionu střední a východní Evropy rozvíjet. Naším cílem je dále podporovat nejen byznys napříč regionem, ale i sdílení inspirace a know-how mezi členy,“ říká Rostislav Starý k nové funkci.

 

Eurocom Worldwide, jehož CEE divize se nyní stal Rostislav Starý lídrem, je sdružení nezávislých PR agentur po celém světě, které bylo založeno v roce 2002. V současnosti se tato globální síť skládá z 31 společností s více jak 500 specialisty na komunikaci. Sdružené agentury spolupracují na nadnárodních projektech týkajících se komunikace a sdílejí mezi sebou své zkušenosti v oblasti PR. Důležité hodnoty pro Eurocom Worldwide jsou nezávislost agentur, přístupnost klientům a společné standardy. PR.Konektor exkluzivně zastupuje v síti Českou a Slovenskou republiku.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist