Cloudová společnost OnApp oznámila, že se ICN.Bg, poskytovatel veřejných cloudových služeb v Bulharsku, spojila s OnApp Federation. Jakožto člen OnApp Federation může ICN.Bg nabídnout svým zákazníkům přístup k více než 170 místům s cloudovými aplikacemi a k poskytování obsahu (CDN) na vyžádání ve 113 městech 43 zemí a využívat OnApp Federation k prodeji své vlastní cloudové infrastruktury poskytovatelům cloudových služeb po celém světě.

OnApp - logoMístním podnikům přístup na OnApp Federation přináší možnost využívat ICN.Bg k umístění svých aplikací na nových globálních trzích. Díky tomu mohou zákazníkům z celého světa nabízet provoz s nízkou prodlevou při přenosu a současně těžit ze zákaznické podpory v místním jazyce. ICN.Bg může nyní také nabízet mnohem přesnější kontrolu nad umístěním aplikací a dat, což je důležité pro klienty z veřejného sektoru a jiné organizace, kterým záleží na právní příslušnosti dat.

Julian Borislavov, ředitel společnosti ICN.Bg, k tomu uvádí: „OnApp Federation nám dovoluje rozšířit náš místní cloud dále do světa, a to je klíčový prodejní argument pro klienty s aplikacemi závislými na umístění nebo citlivými na prodlevy při přenosu. Spolupracujeme s mnoha společnostmi, které se zabývají elektronickým prodejem, designérskými agenturami, společnostmi v odvětví médií a reklamy, které mohou nyní okamžitě oslovit uživatele na nových trzích. Široké cloudové pokrytí Federace nám také pomáhá s potřebami větších klientů ovládat umístění dat z hlediska dodržování zákonných požadavků.“

 „Umístění hraje pro podniky, které mají své aplikace v cloudu, klíčovou roli,“ sděluje obchodní ředitel OnApp Kosten Metreweli. „U aplikací elektronického prodeje, systémů CRM (řízení vztahů se zákazníky), systémů správy obsahu, reklamních platforem a celé řady dalších aplikací má zásadní význam poskytovat uživatelům skvělý provozní výkon bez ohledu na to, odkud k nim přistupují. Bulharští uživatelé cloudových služeb mohou nyní přes ICN.Bg tuto globální počítačovou síť využívat k oslovení uživatelů a trhů po celém světě.“

OnApp Federation dává poskytovatelům služeb, jakým je ICN.Bg, v rámci velkoobchodního trhu služeb na vyžádání, přístup ke globálními cloudu pro umístění aplikací a k infrastruktuře CDN. ICN.Bg může tento trh využívat i k prodeji kapacity svého vlastního datového střediska třetí úrovně v Sofii jiným poskytovatelům. Tím se OnApp Federation rozšiřuje o nová kvalitní cloudová místa v Evropě a umožňuje klientům jiných poskytovatelů služeb nasazovat aplikace v blízkosti uživatelů.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist