Jan Andruško je odborníkem na fúze a akvizice, obecnou korporátní problematiku, mediální právo, řešení sporů a mezinárodní arbitráže, se zaměřením na technologie, média a telekomunikace, infrastrukturu a energetiku. Kromě provozování soukromé právní praxe také v letech 2011 až 2013 působil ve funkci generálního ředitele Nova Group a jednatele CET 21 (TV Nova). K White & Case přichází z české právní firmy Kortlík Bourgeault Andruško, jíž je zakladatelem a vedoucím partnerem, a přináší více než dvacet let zkušeností z oboru.

„Jan je vysoce fundovaný právník a specialista, který se v české obchodní sféře těší vysoké vážnosti a jehož kariéru sledujeme již více než patnáct let. Naše korporátní praxe ve střední a východní Evropě se zaměřuje na private equity, infrastrukturu, energetiku a sektor technologií, médií a telekomunikací, a Janova znalost všech těchto oblastí je jedinečná,“ uvádí Jan Matějček, vedoucí partner pro fúze a akvizice a korporátní praxi pro region Evropy, Středního východu a Afriky.

„Příchod Jana Andruška upevní naši vedoucí pozici v oblasti fúzí a akvizic a zároveň doplní partnerský tým o unikátní znalost v oblastech telekomunikací, médií a technologií. Právě v těchto strategických oblastech očekáváme vysokou aktivitu a Jan bude hlavním partnerem v regionu střední a východní Evropy zodpovědný za tuto praxi v rámci White & Case,“ říká David Plch, řídící partner pražské kanceláře.