Martin Stratov na nové pozici podpoří investiční projekty společnosti a bude se starat o současné pronájmy v Prologis parcích na Slovensku.

Před nástupem do Prologis pracoval pět let jako vedoucí průmyslového oddělení a associate director ve společnosti JLL na Slovensku a cenné zkušenosti sbíral i jako vedoucí průmyslového oddělení a konzultant ve společnosti King Sturge na Slovensku.

„Martin má bohaté zkušenosti v oblasti poradenství nájemcům a pronajímatelům, navíc se velmi dobře vyzná v trendech na slovenském trhu s průmyslovými nemovitostmi,“ řekl senior viceprezident a ředitel Prologis pro region střední a východní Evropy Martin Polák. „Jsem přesvědčen, že Martin do týmu Prologis přinese spoustu cenných poznatků včetně správného ‚know-how‘, díky kterému si udržíme úspěch, jehož jsme na Slovensku dosáhli,“ dodal.

 

Prologis je s více než 500 000 metry čtverečními logistických a průmyslových ploch hlavním poskytovatelem distribučních prostor na Slovensku (k 31. prosinci 2015).

 

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist