Tibor Ovečka má dvacet let zkušeností na českém realitním trhu. Pracoval na manažerských postech jak v developerských společnostech (Hochtief Development ČR či Immorent ČR), tak v realitních poradenských firmách (EHL Real Estate Czech Republic, Cushman & Wakefield a DTZ). Má také zajímavé zahraniční zkušenosti, kdy v pozici ředitele oddělení pro nemovitosti OKIN Group zajišťoval rozvoj jejích aktivit na sedmi trzích střední a jihovýchodní Evropy.

 „Oddělení kancelářských nemovitostí JLL je oceňovaným lídrem v segmentu administrativních nemovitostí již od roku 1992. Naše oddělení poskytuje špičkové poradenství developerům, kteří působí na pražském a českém realitním trhu. Konzultuje komerční i technickou stránku projektů, spolupracuje na jejich marketingu a nastavení obchodních podmínek, zajišťuje pronájem řady administrativních budov v metropoli. Kancelářský trh v Praze průběžně sledujeme a analyzujeme, připravujeme o něm čtvrtletní zprávy s názvem Office Pulse. Provozujeme specializované webové stránky www.officefinder.cz, kde také zveřejňujeme novinky z trhu a umisťujeme videa našeho projektu Kanceláře budoucnosti,“ uvádí Tewfik Sabongui, generální ředitel společnosti JLL, a pokračuje: „Tibor Ovečka je respektovaný profesionál, který v průběhu svého dvacetiletého působení na realitním trhu vybudoval výborné kontakty a získal cenné zkušenosti, které obohatí jak náš tým, tak naše klienty – developery a nájemce administrativních budov v Praze a v regionálních městech ČR.“

Tibor Ovečka je absolventem Univerzity Palackého v Olomouci. Je nadšeným sportovcem, věnuje se zejména extrémním sportům (mountain bike downhill, downhill longboarding, snowboarding / snowscooting, smx). Tibor Ovečka mluví plynně anglicky a německy, částečně také rusky.    

 

V pozici nahradí Jana Mechla, který se zaměří na zastupování nájemců kancelářských nemovitostí. Jan Mechl tak posílí Oddělení zastupování nájemců (Tenant Representation), ve kterém dlouhá léta působil a které v posledních dvou letech neustále roste.     

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist