Kristýna potvrdila svoje kvality na poli PR a marketingové komunikace. Rozšíření jejích kompetencí je potvrzením trendu, kdy preferujeme posun našich zaměstnanců před nabíráním lidí zvenku”, říká Martin Palička, výkonný ředitel společnosti Etnetera.

Kristýna Pilná, Marketing Managerspolečnosti Etnetera, vystudovala Mezinárodní obchod na VŠE. Během studia byla na semestrálním studijním pobytu v Mexiku a na pracovní stáži v Českém centru Madrid. V posledním ročníku pracovala pro firmu Etnetera Logicworks. Po absolvování školy v červnu 2015 nastoupila do Etnetery, kde se věnovala rok a půl marketingové komunikaci. Od letošního roku zastává pozici Marketing Manager.

 

Iva Podoláková v únoru posílila tým Etnetery jako Marketing Specialist. Před tím působila dva roky na pozici projektové a eventové manažerky v agentuře Acomware. V Acomware měla Iva na starosti projekt Eshopista včetně vzdělávávacího cyklu Eshopista Academy a stála u zrodu e-mailingové konference Emailing 2020.

Přechod z e-commerce do IT je pro mě výzva, kterou jsem hledala. K Etneteře mě táhla firemní kultura a prostor pro seberealizaci v oblastech, které si sama určím, ” říká Iva Podoláková.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist