Marian Herman se s okamžitou platností stal novým generálním ředitelem skupiny HB Reavis. Marian se do funkce posouvá z pozice finančního ředitele a člena správní rady HB Reavis Group. Ve společnosti působí už déle než osm let.

Radim Římánek se současně stal zástupcem generálního ředitele skupiny HB Reavis, což je nově vytvořená pozice. Radim zastával funkci člena správní rady společnosti déle než pět let, do HB Reavis nastoupil v roce 2012.

Pavel Trenka odchází z pozice generálního ředitele HB Reavis Group v rámci dlouhodobě plánovaného nástupnictví a završí tak své pětileté funkční období. Do společnosti přišel v roce 2007 a ve firmě zůstává i nadále na nevýkonné pozici jako čestný člen představenstva po boku Maartena Hulshoffa a Ivana Chrenka, zakladatele společnosti.

„Je mi ctí, že mohu předat štafetu Marianovi a Radimovi – oba hráli v uplynulých letech velmi důležitou roli v rychlém vývoji HB Reavis, který se stal předním evropským poskytovatelem inovativního pracovního prostředí. Jako čestný člen představenstva se těším na spolupráci s Marianem a Radimem při formování a realizaci naší ambiciózní strategie,“ říká Pavel Trenka.

Pod novým vedením bude HB Reavis pokračovat v realizaci své obchodní strategie s cílem vytvářet skutečně výjimečné kancelářské a komerční prostory se zaměřením na lidi, podporující produktivitu, kvalitní život a celkové prožitky těch, kteří je využívají, a stejně tak i na okolní komunity.

Společnost HB Reavis rychle vyrostla do jednoho z největších evropských developerů s projekty ve střední a východní Evropě, Německu a Spojeném království a s více než 20 rozběhnutými developerskými projekty ve svém portfoliu.