Soutěž pořádá Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením, ve spolupráci s vydavatelstvím Economia, Sdružením automobilového průmyslu, CZECH TOP 100, Tiskovou agenturou Mediafax, společností LMC a Všeobecnou zdravotní pojišťovnou.

 

Hlasovat můžete online ZDE (hlasování bylo ukončeno).

 

Přihlašovací formulář najdete zde:

Formulář pro nominaci zdravotně postiženého zaměstnance na cenu Zaměstnanec roku.

.

 

Soutěž probíhá ve dvou kategoriích. První kategorií je Zaměstnanec roku z chráněného trhu práce a druhou kategorií je Zaměstnanec roku z běžného trhu práce.

Ukažte svojí nominací, jak si svého kolegy, který je zdravotně postižený, vážíte a jak je jeho práce pro vaši společnost či organizaci důležitá!

Víte, že tým, ve kterém pracuje člověk se zdravotním postižením:

  • bývá výkonnější, než tým zdravých zaměstnanců?
  • má méně absencí kvůli krátkodobým nemocem?
  • poskytuje lepší sociální klima?

Vyhlášení soutěže proběhne 23. října 2012 v Primátorské rezidenci v Praze.

Každý z vítězů získá originální cenu, kterou speciálně pro soutěž Zaměstnanec roku vytvoří skláři společnosti Crystalex z Nového Boru, lázeňský pobyt uzpůsobený na míru diagnóze vítěze v Lázních Vráž a mnoho dalších cen, které do soutěže věnovali držitelé ochranné známky Práce postižených.

Na myšlenku vyhlásit soutěž o nejlepšího zdravotně postiženého Zaměstnance roku přivedl Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním (NFOZP) postižením fakt, že stojí za to nejen zviditelňovat samotné kvalitní zaměstnavatele osob se zdravotním postižením a jejich produkty, ale také jejich zaměstnance.

Letošní ročník navazuje na první ročník, který proběhl v roce 2011 a byl vyhlášen pouze pro zaměstnance držitelů ochranné známky Práce postižených.