John Verpeleti, předseda správní rady pro východní Evropu společnosti Colliers InternationalJohn Verpeleti bude ve své nové roli s účinností od května předsedat jednáním správní rady společnosti a pokračovat v podpoře výkonného týmu v budování a růstu Colliers napříč regionem. I nadále bude reportovat Hadley Deanovi, Managing Partnerovi pro východní Evropu.

John Verpeleti dříve zastával pozici výkonného ředitele investičních služeb pro východní Evropu.

John Verpeleti, původem z Austrálie, pracuje ve střední a východní Evropě od roku 1991. Je velice uznávaný jako vrcholový manažer v oboru realit, v minulosti zastával také vedoucí pozice v AXA Real Estate Investment Management a v DTZ.

John má vysokoškolské vzdělání v oceňování nemovitostí, obchodním podnikání a nemovitostech a je držitelem titulu Fellow z RICS (the Royal Institute of Chartered Surveyors – Královský institut diplomovaných znalců) a také Fellow australského institutu nemovitostí.

 

Neil Gregory Eaves, zodpovědný manager za investiční služby v celé východní Evropě společnosti Colliers InternationalNeil Gregory-Eaves, který sídlí ve varšavské pobočce Colliers, převezme zodpovědnost za investiční služby ve východní Evropě.

Neil Gregory-Eaves má více než 20 let zkušeností v oboru realit a předtím vedl Colliers ve střední a východní Evropě. Neil byl zodpovědný za uzavření investičních transakcí v celkovém objemu 2 miliardy eur. Vedl nejprestižnější majetkové transakce v regionu, včetně nákupního centra Renoma, Warsaw Financial Center, Warsaw Trade Tower, Deloitte House, Marynarska Point atd.