Jan Denemark přichází do KPC-Group ze společnosti Arbes, kde působil na pozici generálního ředitele a by zodpovědný především za inovace a rozvoj stávajících a nových produktů a služeb a vytvoření ucelené nabídky pro tuzemský i zahraniční trh.

„Díky svým zkušenostem s potřebami finančního sektoru dokáže Honza lépe porozumět požadavkům našich klientů a bude jim hodnotným partnerem při diskuzi nad jejich prioritami,“ komentuje posilu ředitel zastoupení společnosti Gartner v Praze, Oldřich Příklenk, a dodává „a také mě těší, že do našeho týmu přišla mužská posila ;).

„Gartner je pro mne synonymem profesionálních objektivních analýz, doporučení, průzkumů a znalostí v oblasti ICT. Klientům Gartneru budu tak prezentovat produkty a služby s vysokou přidanou hodnotou, které zejména v dnešní době „digitálních transformací a velkých IT výzev“ získávají na významu. Těším se na spolupráci s kolegy v lokálním týmu KPC a na nové zkušenosti a znalosti, které v Gartneru získám,“ dodává ke své nové roli Jan Denemark.

Další vítanou posilou je Marek Kocák, který nastoupil v září na pozici Junior Executive Client Manager. Marek se bude věnovat především benchmarkům a analytice.