Po dvou letech se vrací Lukáš Pešek do největší motocyklové show světa a v ní vlétne rovnýma nohama přímo do královské kubatury MotoGP. V italském týmu, pod jehož manažerem Sacchim slavil své největší úspěchy ve stopětadvacítkách, kdy dvě velké ceny i vyhrál, po letech tápání věří v lepší zítřky.

Zatím je spokojený, trénuje, jezdí motokros, aby si taky užil motorky, a začátkem února začne testovat nový motockyl, s nímž bude v nadcházející sezoně závodit s hvězdami šampionátu.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se