Po dvou letech se vrací Lukáš Pešek do největší motocyklové show světa a v ní vlétne rovnýma nohama přímo do královské kubatury MotoGP. V italském týmu, pod jehož manažerem Sacchim slavil své největší úspěchy ve stopětadvacítkách, kdy dvě velké ceny i vyhrál, po letech tápání věří v lepší zítřky.
Zatím je spokojený, trénuje, jezdí motokros, aby si taky užil motorky, a začátkem února začne testovat nový motockyl, s nímž bude v nadcházející sezoně závodit s hvězdami šampionátu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





