Srbský tenista Novak Djokovič si počtvrté v řadě zahraje finále US Open. V semifinále zdolal překvapení turnaje Švýcara Stanislase Wawrinku po dlouhém boji 2:6, 7:6, 3:6, 6:3 a 6:4. Světová jednička bude usilovat o to, aby přidala druhý titul z New Yorku k předloňskému.

Djokovič nevstoupil do zápasu dobře a v první sadě ztratil hned třikrát podání. Desátý hráč světového žebříčku Wawrinka navázal na výkon ze čtvrtfinále proti Andymu Murraymu a sadu ve velkém horku vyhrál jasně 6:2.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se