Jan Molnár působil 15 let v české společnosti Activa, která dlouhodobě zaujímá vedoucí pozici v oboru prodeje kancelářských potřeb. Svou kariéru zde startoval na pozici obchodního zástupce specializujícího se především na dodávky do řetězce MAKRO/METRO Cash & Carry a postupně se vypracoval na pozici zástupce vedoucího oddělení dodávek do všech řetězců.

Vladimíra Binderová z marketingu Unicornu do Editel CZ - čtěte ZDE

Zásadní zkušenosti získal v oboru během několika let, kdy společnost Activa postupně zaváděla EDI komunikaci u svých obchodních partnerů. Znalosti na tomto poli dále prohluboval a od roku 2005 se soustředil především na implementaci a koordinaci EDI projektů. Jeho dlouholeté a praktické zkušenosti s EDI na straně uživatele, jsou pro EDITEL i pro naše zákazníky významným přínosem.

Jan Molnár vidí pro EDITEL na trhu stále velký prostor k expanzi. Jsem přesvědčen, že EDITEL již řadu let patří v oblasti EDI ke klíčovým hráčům na českém trhu. Jeho cílem tedy nebude pouze podpora, rozvoj a péče o stávající zákazníky, ale také maximální snaha získat nové zakázky a obchodní příležitosti a postupně rozšiřovat komunitu EDI uživatelů.