Štěpán Karoch (27) přichází ze společnosti Storyous.com, kde pracoval na pozici Sales Team Managera pro Čechy a má bohaté zkušenosti s prodejem pokladních systému. Během své kariéry pracoval také v bankovním sektoru na obchodních pozicích.

V Shoptetu bude zastávat pozici Direct Sales Managera a bude mít na starosti podporu pokladního on-line systému Pokladna, který umožňuje jednotnou správu e-shopu a kamenného obchodu. Bude se soustředit na majitele kamenných prodejen a osobní prodej.

„Shoptet není už jen o e-shopech. Nabízíme on-line pokladní systém, který ocení i majitelé kamenného obchodu, který využívá našich znalostí z e-shopů a posouvá prodej a služby o krok dál. Pokladna je samozřejmě připravena na zavedení EET. Věřím, že Štěpán díky svým předchozím zkušenostem pomůže tuto naši službu dostat do širšího povědomí světa off-line obchodů,“ komentuje Miroslav Uďan, CEO společnosti Shoptet.

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist