Adrian Cloer  vystudoval práva a ekonomii na Evropské Univerzitě Viadrina ve Frankfurtu nad Odrou a Univerzitě v Hannoveru. Během své dvacetileté profesní dráhy se specializuje především na oblast mezinárodního daňového strukturování a evropské daňové právo. Jako profesor mezinárodního daňového práva a auditu přednáší na EBS University of Business and Law ve Wiesbadenu. Kromě němčiny hovoří rovněž plynně anglicky, francouzsky a polsky.

„Mým nejdůležitějším úkolem bude vytvářet spojení mezi německými a středoevropskými firmami v rámci jejích obchodních aktivit. Významnou výhodou takového spojení pro klienta je, že nebude závislý pouze na službách kontaktní osoby v dané zemi, ale budou se o něj starat i týmy poradců přímo z Německa napříč poskytovanými službami,“ řekl Adrian Cloer.

„Od příchodu Adriana si slibujeme nejen pomoc při koordinaci interní komunikace všech manažerů Mazars v regionu orientovaných na německy mluvící trhy, ale především posílení naší pozice a budování nových vztahů a obchodních příležitostí s německými, rakouskými a švýcarskými firmami v celé střední a východní Evropě,“ uvedl managing partner Mazars Česká republika Milan Prokopius"Chceme se opřít o silnou celoevropskou pozici Mazars na těchto trzích a využít geografickou polohu pražské kanceláře. Klademe důraz na poskytování všech služeb pod jednou střechou pro německy mluvící klienty v regionu, kteří tak mohou využívat lokální přístup, ale zároveň globální zázemí mezinárodní společnosti,“ dodává Milan Prokopius.

 

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist