Jakub Verner zastával dosud mezinárodní developerské skupině HB Reavis pozici PR a marketingového manažera české pobočky a řídil komunikaci všech jejích projektů v České republice. Mezi ty největší patří administrativní komplex Metronom v pražských Butovicích, kanceláře River Garden v Karlíně, nákupní centrum Aupark v Hradci Králové nebo nejnověji i připravovaný projekt v dolní části Vinohradské třídy.

Na jeho dosavadní pozici v Česku ho nahradila Kristýna Křemenová, která dříve pracovala jako manažerka marketingu a komunikace v GE Money Bank (nyní MONETA Money Bank). 

Vedle České republiky působí HB Reavis také ve Velké Británii, Polsku, Maďarsku, Slovensku a nově i v Německu. Jako integrovaný developer své stavby navrhuje, realizuje a spravuje. Mezi nejzajímavější současné projekty skupiny patří Varso Tower, nejvyšší budova v Evropské unii, kompletní revitalizace bratislavské čtvrti Nivy, ambiciózní kancelářský projekt One Waterloo v Londýně nebo moderní kancelářský komplex Agora v centru Budapešti. Celá skupina díky kapitálu přesahujícímu 1,2 miliardy EUR a více než 700 zaměstnanců patří mezi evropskou špičku na poli nemovitostí.