Karel Taschner (45) ve své nové pozici zúročí své více než 20leté zkušenosti z médií, marketingové komunikace a PR. Na postu ředitele marketingu a PR bude mezi jeho hlavní kompetence patřit interní a externí komunikace, marketingová komunikace a PR firmy, která působí v oblasti kanceláří, maloobchodu, bydlení, hotelového ubytování, průmyslových areálů a logistických center. Nejmladším segmentem je zemědělství, kde CPI Property Group cílí na kapitálové zhodnocení rozsáhlého portfolia zemědělských půd i stabilní příjem z jejího obhospodařování. Skupina dále vlastní rozsáhlé portfolio pozemků v České republice a na Slovensku, stejně tak v Polsku, Maďarsku, Rumunsku a Německu.

Před nástupem do CPI působil na pozici Senior PR manager ve společnosti Huawei. Předtím tři roky řídil komunikaci společnosti Amazon od jejího vstupu do Polska, ČR a SR.  Do Amazonu nastoupil po úspěšném osmiletém řízení externí komunikace v Hewlett-Packard (HP).

Karel Taschner absolvoval Technickou univerzitu v Liberci. Je ženatý, má 2 syny a ve svém volném čase rád cestuje a sportuje (lyže, cyklistika, jachting).

Jan Burian, který tým vedl dosud, se na pozici PR Manager bude nadále věnovat speciálním projektům korporátní komunikace.