Po dvanácti kolech je Baník s osmi body poslední, na kontě má jedinou výhru. Na dno klesl po zápase v Příbrami, po kterém Radoslava Látala na trenérské lavičce nahradil bouřlivák Martin Pulpit, jehož angažmá vyvolalo v Ostravě pozdvižení. Teď Baník čeká další záchranářský souboj, hostí Teplice, které mají na čtrnáctém místě jen o dva body více.
Výhra nad Teplicemi může Baník nakopnout
"Pulpit to může zvednout, ale i nemusí. Vše se bude odvíjet od zápasu s Teplicemi. Pokud se Baníku povede a vyhraje, mužstvo to může nakopnout a vybičovat k lepším utkáním. Ale když prohrají, tak situace bude ještě horší, než byla," míní Karel Kula, bývalý skvělý ostravský záložník a v současné době předseda představenstva třineckého klubu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









