Radek Štěpánek si před finále Davisova poháru o titul ve čtyřhře na Turnaji mistrů nezahraje. Spolu s Indem Leanderem Paesem dnes nevyužili mečbol a prohráli semifinále v Londýně s indickou dvojici Rohann Bopanna a Maheš Bhúpathí 6:4, 1:6 a 10:12.
První set rozhodla sedmá hra, v které se Štěpánkovi s Paesem povedlo proměnit po sérii skvělých zásahů na síti čtvrtý brejkbol při podání Bhúpathího. Ve druhé sadě ale indická dvojice výrazně přitvrdila na returnu. Štěpánek s Paesem si dvakrát prohráli podání a o výsledku zápasu rozhodl tzv. super tie-break.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











