Lukáš Pešek má za sebou tři vítězství v seriálu mistrovství světa silničních motocyklů v kubatuře do 125 ccm, ale taky prožil období, kdy vůbec netušil, zda vůbec bude dál závodit. To už má ale za sebou a příští neděli se opět představí mezi absolutní motocyklovou elitou v královské kubatuře MotoGP, pro niž jej angažoval italský tým IodaRacing Project.
"Čeká mě volný víkend, v pondělí ještě potrénuju v posilovně, proběhnu se a v úterý vyrážím směr Katar," řekl sedmadvacetiletý český závodník do telefonu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









