Lukáš Pešek má za sebou tři vítězství v seriálu mistrovství světa silničních motocyklů v kubatuře do 125 ccm, ale taky prožil období, kdy vůbec netušil, zda vůbec bude dál závodit. To už má ale za sebou a příští neděli se opět představí mezi absolutní motocyklovou elitou v královské kubatuře MotoGP, pro niž jej angažoval italský tým IodaRacing Project.

"Čeká mě volný víkend, v pondělí ještě potrénuju v posilovně, proběhnu se a v úterý vyrážím směr Katar," řekl sedmadvacetiletý český závodník do telefonu.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se